columba-kos

2008-05-24 - 11:45 a.m.

2006-08-01 - 10:15 a.m

2006-08-01 - 10:15 hod.

Šel jsem navštívit místo, kde jste použili k vyvesíme tam, kde jste složili hodin cekání na neco stalo, na nekoho ukázat.

Mluvil jsem s nekolika málo lidí, kterí sedeli na lavicce, že máte rád, aby usedl na. Ty vaše jméno vyrezal do dreva na lavice, jednou. Vedel jsem, že to byla vaše lavice pro to duvod. Došlo k pár, který obývá druhou polovinu.

"Ach jo, ta holka. Prišla sem porád. Bych se pokusit s ní mluvit, ale víte, ona byla zamerena na podnikání v ruce a mel pár slov, aby mi dal zadarmo."

"Je to v pohode první, ale pozdeji, ona jen cekal a cekal. Jednou jsem rekl: Já bych jí koupit kávu, ale nebyl zájem o mé lásce."

Žena, rozpomenul se na ni príliš. "Byla mladá, stejne jako vetšina z dívek, kterí necinne cekat, ale já jsem vedel, že to bylo s problémy. Jejíma nohama se zacala si to vypadat, když víte, že krev je špatný, není cistý. Nekdy jí prestal pricházet. Jsem, že ješte videt ji na chvíli. Její šaty zacala mít nosí tkaniny. Chudinka. "

Pozdeji jsem našla jiného muže kterí jste si vzpomnel. Byl v jeho padesáti. Hovoril o vás snadno. Nacházíte se nekterí dojem na nej. Bylo to, když jsem zmínil, že jste se romské že on vyrostl mlceli. After that I could not get a word out of him. Poté, co jsem nemohl dostat slovo od neho. Ale jsem mohl videt, že byl naštvaný mým zmínila to.

Tavby na obloze zmenilo a dotek vetru nastupovali, vyfukování listu pres námestí.' 'Kde jsi?'. Jsem si myslel. Mohl jsem strávit spoustu casu tady a nikdy najít. Vedel jsem, že jste se nekde, ale ne všude, že bych se vás najít. Cítil jsem se špatne o tom, ale vedela, že budu muset chránit sebe od reality našeho sveta a to je co ríct svuj svet a moje. Mohl bych na vás ceká o neco stalo v nekteré místo, ale já bych radeji nemela jít do místa, kde nebyl pri cekání na neco se to stalo a všichni to vzali na zkušenosti dení bylo dívat se dobre, jedno telo v pohybu . Moje oci byly pred uzavrením této verité.

Je mi líto.

Te khalion tai te shingerdjon che gada, hai tu te trais sastimasa tai voyasa. Te khalion tai te shingerdjon che gada, hai tu te trais sastimasa tai voyasa.

Kveten vaše oblecení rip a opotrebují, ale muže se vám žít v dobrém zdravotním stavu a v plnení.

(angl.)

Latest | Prev | Next | All Entries Listhosted by DiaryLand.com